Skočiť na obsah
Skočiť k navigácii

Novinky

Čo je u nás nového? Hľadajte aktuálne správy o zubnej hygiene a starostlivosti o ústnu dutinu pod značkou Signal. Vyvíjame pre vás stále dokonalejšie produkty a pomôcky. Buďte v obraze a informujte sa, ktoré sú najnovšie!

Signal White Now Gold

Unikátna zubná pasta z radu Signal White Now sa pýši skutočne najlepšími výsledkami v okamžitom bielení zubov.

Úplná novinka obsahuje trikrát silnejšie zloženie pre ešte belší úsmev. Patentovaná formula najprv pri použití vytvorí jedinečnú modrožiarivú penu. Po vyčistení zubov modrá farba zmizne a zuby sú belšie, než boli kedykoľvek predtým. Stačí skutočne jediné vyčistenie – účinok tejto bieliacej zubnej pasty bol vedecky preukázaný.


Expertná kefka

Samozrejme, že viete, ako sa majú správne čistiť zuby. Zhora dole, to je predsa jasné. Ale – ste si naozaj istí, že náležité vertikálne pohyby dokážete dôsledne dodržať? Žiaľ až 68 % ľudí si čistí zuby horizontálne či krúživými pohybmi. To je vcelku problém. Môže ísť veľmi skoro tiež o nemalé čiastky za výplne alebo iné zákroky zubára, pretože takéto čistenie kazom nezabráni. Horizontálne čistenie totiž neodstráni povlak z mnohých záhybov zubov, najmä nie spod ďasien.

Stomatológ MUDr. David Kadlec hovorí za všetkých zubárov, keď vraví, že zuby by sme si mali čistiť „stieravým pohybom od ďasna ku korunke zubu a nezabúdať na hryzacie plôšky“. Lenže vertikálny pohyb pri čistení zubov nie je práve ľahký – je prácny a vyžaduje určitý cvik a trpezlivosť. O väčšine zubných kefiek pritom súčasne platí, že na čistenie zhora dole nie sú vôbec pripravené.

Signal s ohľadom na všetky tieto argumenty vyvinul prvú kefku s unikátnymi vejárovito usporiadanými štetinkami. Signal Vertical Expert doslova vedie pri čistení zubov – a to práve zhora dole.

Dlhé, extra tenké štetinky sa ľahko dostanú medzi zuby pre presné medzizubné čistenie. Kratšie štetinky umožňujú čistenie oblasti ďasien a povrchu zubov. Guľaté držadlo kefky zjednoduší pohyb pri čistení zubov.

Signal Expert Protection

Signal venuje čas a energiu do vývoja noviniek, ktoré vám zjednodušia rannú hygienu a obmedzia čas strávený v kúpeľni na minimum, a to všetko bez toho, aby ste zanedbali zubnú hygienu. Aby sme vašu kúpeľňu vybavili tými najkvalitnejšími produktmi na dôkladné čistenie zubov, radíme sa pri vytváraní nových návrhov so zubnými lekármi.

Výsledkom je absolútna novinka v našom portfóliu komplexnej starostlivosti o zuby: tri verzie multifunkčnej zubnej pasty Signal Expert Protection, až doteraz najvyspelejšieho výrobku tohto druhu. Signal Expert Protection chráni pred zubným kazom a kameňom, posilňuje ďasná, poskytuje 18-hodinovú ochranu pred zubným povlakom, osviežuje dych a chráni sklovinu, obnovuje prirodzenú belosť zubov a pôsobí proti baktériám.

Signal Expert Protection spája účinok zubnej nite, ústnej vody a zubnej pasty.

Obsahuje aktívny HAP minerál, zinok a účinné mikrogranule, ktoré zastupujú zubnú niť v efektívnom čistení medzizubných priestorov. Signal Expert Protection tiež obsahuje zinok, ktorý poskytuje ochranu proti baktériám a zubnému povlaku, čím sa nahrádza používanie ústnej vody.

Okrem verzie Signal Expert Protection Complete Original na každodenné čistenie chrupu je tu tiež mimoriadne svieži variant Signal Expert Protection Complete Fresh a bieliaca pasta Signal Expert Protection Complete White.