Skip to content
teljes körű védelem

ZUBNÉ PASTY

INŠPIROVANÉ PRÍRODOU

TO NAJLEPŠIE Z PRÍRODY

PRE VÁŠ ŽIARIVÍ A BELŠÍ ÚSMEV

Hľadáte pastu, ktorá je účinná, efektívna a obsahuje prírodné ingrediencie? Rad Signal Long Active Nature Elements s obsahom prírodných zložiek pre kompletnú a celodennú ochranu je tá správna voľba. Ukrýva v sebe ochranu proti zubnému povlaku až na 24 hodín, obsahuje zinok, ktorý je známy svojou antibakteriálnou silou. Všetky pasty obsahujú minimálne 92% ingrediencií prírodného pôvodu.

ZUBNÉ PASTY

Nature Elements Klinček & Jalovec s obsahom oleja z klinčeka a bobúľ jalovca pomáha v boji proti citlivosti zubov.

Nature Elements Kokos poteší predovšetkým tých, ktorí chcú mať belší úsmev. Obsahuje výťažok z kokosu, ktorý je známy svojou prirodzenou bieliacou schopnosťou.

Nature Elements so_Šalviou a_Tymiánom chráni a posilňuje vaše ďasná, predovšetkým vďaka svojím obnovujúcim účinkom.

Nature Elements Charcoal s obsahom aktívneho uhlia, ktoré používali už starí Gréci pre svoje čistiace a detoxikačné účinky.


ZUBNÉ KEFKY

Mäkká zubná kefka Signal Nature Elements Himalaya Rock Salt s obsahom himalájskej soli je inšpirovaná prírodou. Štetinky tejto zubnej kefky obsahujú prírodnú himalájsku kamennú soľ, známou svojou čistotou.

Mäkká zubná kefka Signal Nature Elements Bamboo Salt s obsahom bambusovej soli, inšpirovaný prírodou. Štetinky tejto zubnej kefky obsahujú prírodnú bambusovú soľ, známou pre svoje antibakteriálne účinky.

Mäkká zubná kefka Signal Nature Elements Silver Charcoal je inšpirovaná prírodou, vďaka obsahu výťažku z aktívneho uhlia, ktorý je známy svojími čistiacimi a detoxikačnými účinkami.